ARtists
View and filter artists or see the full festival program PDF.
Glass Media
Sat 30 Dec, 6.45pm (Main Stage)
FFLORA X Grace Chia
Sat 6 Jan, 6.30pm (Main Stage)
Trinity
Fri 29 Dec, 3.15pm
The Gus Leighton Quartet
Thu 4 Jan, 2pm & 3pm (Main Stage)
Miah Aplin
Wed 27 Dec, 4pm (Main Stage)
The Ukes of Hazzard
Sat 30 Dec, 4.15pm (Main Stage)
Jack McLaine
Sat 6 Jan, 5.30pm (Main Stage)
Lasca Dry
Wed 27 Dec, 6.45pm (Main Stage)
Vance Vader-Vaven
Fri 29 Dec, Fri 29 Dec 2.30pm - 4.30pm (The Tasman Yacht Club)
pakana kanaplila
Wed 27 Dec, 4.30pm (Main Stage)
Montz & Voicestrings
Sat 30 Dec, 12pm & 3.15pm (Main Stage)
Tahi
Thu 4 Jan, 6pm & 6.45pm (Main Stage)
Sat 6 Jan, 4.15pm (Main Stage)
Kudu Joy
Thu 4 Jan, 7.45pm (Main Stage)
The Hedgehog Fairy
Sun 31 Dec, 12pm - 4pm (Salamanca Lawns)
Les Coqs Incroyables
Wed 27 Dec, 5.30pm (Main Stage)
Nice House
Fri 29 Dec, 9pm (Main Stage)
Phil Smith & The Lights
Sat 6 Jan, 3.15pm (Main Stage)
JEQA
Fri 5 Jan, 6.30pm (Main Stage)
Heap
Sun 31 Dec, 12pm - 4pm (Roving)
DANJASOL
Mon 1 Jan, 2pm (Main Stage)
The Borstal Boys
Fri 29 Dec, 7.45pm (Main Stage)
Iluka
Sat 6 Jan, 2pm (Main Stage)
Je Bahl
Fri 29 Dec, 2pm (Main Stage)
Sat 30 Dec, 5.30pm (Main Stage)
Tip Duck
Sun 31 Dec, 12pm - 4pm (Roving)
Solace
Mon 1 Jan, 4pm (Main Stage)
Swaz Benjamin
Thu 28 Dec, 7.45pm (Main Stage)
Off Ya Trolley Mobile Disco
Fri 29 Dec, 5pm - 8pm (Roving)
Thu 4 Jan, 5-8pm (Roving)
Fri 5 Jan, 12pm - 3pm (Roving)
Sat 6 Jan, 4.30pm (Roving)
Boil Up
Wed 27 Dec, 8pm
The Queensmen
Sun 31 Dec, 2.20pm (Main Stage)
THE BLUES BROTHERS REVIVAL
Mon 1 Jan, 5.30pm
The Pete Cornelius Band
Thu 28 Dec, 5.30pm
Nuria
Sat 6 Jan, 1pm (Main Stage)
Dana
Thu 28 Dec, 2pm
Miss Jones
Sun 31 Dec, 1.50pm (Main Stage)
Ruby Austin-Lund
Thu 4 Jan, 4pm (Main Stage)
Shindig Quattro
Thu 28 Dec, 4.15pm (Main Stage)
Project Sonic
Fri 5 Jan, 5.30pm (Main Stage)
DJ Phemme
Thu 28 Dec, 8pm (Main Stage)
Mon 1 Jan, 3pm & 7.45pm (Main Stage)
6 Foot Kings
Sun 31 Dec, 1.20pm (Main Stage)
Solar Sands
Thu 4 Jan, 5pm (Main Stage)
Unearthly Frequencies ft Esther Outram
Thu 28 Dec, 3.15pm (Main Stage)
Lune River
Fri 5 Jan, 4.15pm (Main Stage)
Georgina Harvey
Fri 29 Dec, 12pm
Sam McMeekin
Sun 31 Dec, 12.50pm (Main Stage)
The Wild Roses
Mon 1 Jan, 1pm (Main Stage)
Zac Henderson
Thu 28 Dec, 1pm (Main Stage)
Naarah
Fri 5 Jan, 3.15pm (Main Stage)
Eliza Bird
Fri 29 Dec, 1pm
The Pedestrians
Sun 31 Dec, 3pm (Main Stage)
Navarda
Mon 1 Jan, 12pm (main Stage)
Two unORGANised
Thu 28 Dec, 12pm (Main Stage)
McEntee Weller Quintet
Fri 5 Jan, 2pm (Main Stage)
エミエミ (emi emi)
Fri 29 Dec, 6.45pm
Warren Mason
Sun 31 Dec, 12.25pm (Main Stage)
Light Zero Plays Piano
Sun 31 Dec, 5.15pm (Entrance)
DJ Donna Hayze
Thu 4 Jan, 8-10pm (The Tasman Yacht Club)
Fri 5 Jan, 8-10pm (The Tasman Yacht Club)
Sat 6 Jan, 2.30-4.30pm (The Tasman Yacht Club)
HK and the Rear Admirals
Fri 5 Jan, 1pm (Main Stage)
Hugo Bladel – DJ Set
Sun 31 Dec, 11pm (Main Stage)
Johnny G
Sun 31 Dec, 11pm (Clover Hill Atrium Stage)
The DK Effect
Thu 4 Jan, 9pm (Main Stage)
Anita George
Fri 5 Jan, 12pm (Main Stage)
Belle’s Boys
Sun 31 Dec, 7pm (Main Stage)
DJ Track & Field
Fri 5 Jan, 2.30pm - 4.30pm (The Tasman Yacht Club)
The Balance Park
Wed 27 Dec, and every day from opening until 7pm (Salamanca lawns)
MP
Sat 30 Dec, 2pm (Main Stage)
Baba Bruja
Fri 5 Jan, 8pm (Main Stage)
Australian Made
Sat 30 Dec, 9pm (Main Stage)
Bush Bling Creations
Wed 27 Dec, and every day from opening until 7pm (Salamanca lawns)
Ange Boxall & Band
Fri 29 Dec, 5.30pm (Main Stage)
SASQUIN & ROBOTIKUS
Sat 6 Jan, 12pm Main Stage
Captain O’Brien’s Craic
Sat 30 Dec, 7.45pm (Main Stage)
Son Del Sur
Sat 6 Jan, 8pm (Main Stage)
Tony Mak Band
Sun 31 Dec, 6pm (Main Stage)
Willow Nischler
Sun 31 Dec, 12pm (Main Stage)